Centric connect.engage.succeed

Kontakta oss

Ring oss gärna - när som helst!

Jourhavande konsultchef

Dygnet runt, alla dagar: +46 (0)10 219 05 00
Från våra kontor i Göteborg, Stockholm, Malmö och Örebro sköter vi bemanningen för våra kunder inom den offentliga och privata vården över hela Sverige.
Kontorstider 08.00 – 17.00

Fakturaadress

Centric Care AB
BGC-id LKH 1160
FE 108
105 69 Stockholm

Vill du skicka pdf-fakturor är adressen

lkh0000@tps.banctec.se

Linda Uddén

Linda Uddén

Sverigechef
+46 (0)760 28 19 39
+46 (0)10 219 05 00
linda.udden@centric.eu

Cathrine Lyrbring

Cathrine Lyrbring

Regionansvarig Göteborg och Malmö
Mobilnr: +46 (0)702 32 69 33
Växel: +46 (0)10 219 05 00
cathrine.lyrbring@centric.eu

Jennie Adalberth

Jennie Adalberth

Konsultchef
Bemanning av läkare och medicinska sekreterare
Mobilnr: +46 (0)723 86 93 25 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
jennie.adalberth@centric.eu

Maritha Arcos

Maritha Arcos

Marknadsassistent
Mobilnr: +46 (0)709 76 54 40
Växel: +46 (0)10 219 05 00
maritha.arcos@centric.eu

Anna Hammarberg

Anna Hammarberg

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)733 01 88 68
Växel: +46 (0)10 219 05 00
anna.hammarberg@centric.eu

Annie Sjölund

Annie Sjölund

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)733 60 29 84
Växel: +46 (0)10 219 05 00
annie.sjolund@centric.eu

Fredrik Nilsson

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)768 68 35 14
Växel: +46 (0)10 219 05 00
fredrik.nilsson@centric.eu

Elisabeth Jonsson

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)707 54 58 12 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
elisabeth.jonsson@centric.eu

Maria Westrin

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)709-34 88 40 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
maria.westrin@centric.eu

Sofie Olsson

Sofie Olsson

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 01 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
sofie.olsson@centric.eu

Hanna Löfbom

Hanna Löfbom

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 02  
Växel: +46 (0)10 219 05 00
hanna.lofbom@centric.eu

Per Svensson

Per Svensson

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 00 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
per.svensson@centric.eu

Malin Engström

Konsultchef
Psykologbemanning
Mobilnr: +46 (0)723 81 14 04 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
malin.engstrom@centric.eu

Linn Halling

Linn Halling

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)723 86 95 53 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
linn.halling@centric.eu

Johan Hedlund

Johan Hedlund

Konsultchef
Socionombemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 03 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
johan.hedlund@centric.eu

Philip Fransson

Philip Fransson

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 05 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
philip.fransson@centric.eu

Sofi Brandt

Sofi Brandt

Konsultchef
Medicinska sekreterare
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 06 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
sofi.brandt@centric.eu

Helena Ångman

Helena Ångman

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 04 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
helena.angman@centric.eu

Annsofie Axelsson

Annsofie Axelsson

Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 08 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
annsofi.axelsson@centric.eu

Sofie Nordin

Sofie Nordin

Konsultchef
Psykologbemanning
Mobilnr: +46 (0)725 98 22 07 
Växel: +46 (0)10 219 05 00
sofie.nordin@centric.eu

Maria Kärrberg

Maria Kärrberg

Controller
Mobilnr: +46 (0)709 60 47 97
Växel: +46 (0)10 219 05 00
maria.karrberg@centric.eu

Anna Foss

Anna Foss

Föräldraledig

Karin Paulsson

Karin Made (f d Paulsson)

Tjänstledig

Victor Nilsson

Victor Nilsson

Tjänstledig